Wielki mecz! Wielkie emocje!

Nauczyciele i uczniowie Dzień Edukacji Narodowej spędzili w głośnej, sportowej atmosferze. Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali mecz piłki siatkowej oraz piłki nożnej. Młodzi zawodnicy mogli zmierzyć się ze swoimi pedagogami.
Turniej rozpoczął się od przedstawienia zawodników. Już wtedy z trybun dobiegały głośne, entuzjastyczne okrzyki. Jednak prawdziwe emocje dało się poczuć po pierwszym serwie: tłumy oszalały! Dzieci wiwatowały, wznosiły przygotowane wcześniej banery, skandowały imiona i nazwiska swoich faworytów. Z każdym kolejnym odbiciem piłki atmosfera stawała się jeszcze gorętsza. Emocje sięgały zenitu! Pod koniec turnieju kibice tłumnie ruszyli do zawodników, by przybić z nimi piątkę oraz prosić ich o autografy.

Sportowa atmosfera udzieliła się wszystkim.

...::: OGLĄDNIJ :::...