Pasowanie ucznia 2023

„Ślubuję…. Jestem już uczniem.” - te ważne dla naszych pierwszoklasistów słowa wybrzmiały podczas uroczystości pasowania na ucznia, która odbyła się dnia 12 października 2023 roku o godzinie 17.00 w naszej szkole. 125 uczniów klas pierwszych zostało przyjętych w poczet pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie. Nasi pierwszoklasiści bezbłędnie zdali egzamin na ucznia, zaśpiewali pięknie piosenki, a w tym ważnym dla nich wydarzeniu towarzyszyli im rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie. Nie obyło się też bez niespodzianek. Rada Rodziców oraz rodzice naszych milusińskich zadbali o to, aby dzieci otrzymały upominki z okazji pasowania na ucznia. Radość dzieci przeplatała się ze wzruszeniem rodziców, a uroczystość uznajemy za niezwykle udaną.