Festyn rodzinny

W dniu 7.czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem ,,Witajcie w naszej bajce”.

Przygotowane przez rodziców oraz uczniów naszej szkoły stoiska zadbały nie tylko o doznania smakowe, ale pozwoliły również przenieść się w świat popularnych bajek. Nie zabrakło atrakcji sportowych: pokaz jazdy na rolkach przygotowany przez IziRoolki, pokaz rugby, walki rycerskie oraz atrakcji kulturalnych, które przygotowali dla nas adepci Studia Tanecznego Pasja.

Uczniowie i rodzice mogli także wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych. Całość uświetniła loteria fantowa, którą wsparli m.in. Kino Helios, Rodzinny park rozrywki Pomerania, Studio Urody Prestige, Pracownia Fryzjerska Moniki Dudy, Salon Fryzjerski Agnieszki Walentynowicz, Szkoła języków obcych SML.

Wszystkim osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wspólna zabawę.


A tak to wyglądało :-)