WIELKANOCNY BIEG NA ORIENTACJĘ

W dniu 27.03.2024 w naszej szkole odbył się "WIELKANOCNY BIEG NA ORIENTACJĘ", który nie tylko dostarczył uczniom doskonałej zabawy, ale także rywalizacji. W biegu wzięło udział 6 klas trzecich, a każda klasa biegła o ustalonej godzinie.

Oprócz świetnej zabawy, dzieci miały okazję nauczyć się korzystania z mapy oraz rozwiązywania krzyżówek, co dodatkowo wzbogaciło ich doświadczenie. Klasa 3F uzyskała najlepszy wynik więc uczniowie mogli poczuć się wyjątkowo dumnie z własnych osiągnięć. Dodatkowo, zostali poinformowani, że otrzymają puchar, który będzie dodatkowym wyróżnieniem i ukoronowaniem ich wysiłku. Wielkanoc to czas radości i uśmiechu, dlatego Rada Rodziców zasponsorowała dla każdego ucznia czekoladowe jajka, co jeszcze bardziej umiliło im ten wyjątkowy dzień.