Autumn Spelling Competition 2023

W uroczysty wieczór 28 listopada 2023 roku w murach II Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego w Koszalinie rozbrzmiała kolejna odsłona prestiżowego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego – Autumn Spelling Competition. Prawie 50 utalentowanych uczniów szkół podstawowych z Koszalina i okolic podjęło wyzwanie w pierwszym etapie, czyli części pisemnej w postaci wymagającego dyktanda.

Do selektywnej grupy dziesięciu najlepszych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w tej części konkursu, z dumą zakwalifikowała się nasza zdolna uczennica Pola Celińska z klasy 8b. Kulminacyjnym momentem konkursu był finał, który odbył się 4 grudnia w II LO. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia Pola Celińska prezentowała się niezwykle znakomicie, niemal zdobywając prestiżowe miejsce na podium.

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie pogratulować Poli wspaniałego osiągnięcia i reprezentowania naszej szkoły z takim poziomem zaangażowania i talentu!