Szkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko"

Jak co roku w naszej szkole odbywa się Szkolny Konkurs Plastyczny "Malujemy jak Matejko". Uczniowie naszej szkoły już na pierwszych lekcjach plastyki we wrześniu zapoznawali się z życiem i twórczością naszego patrona. Tym razem inspirowaliśmy się dziełami tego wielkiego malarza historycznego w kontekście obchodów Roku Jana Matejki. Wszystkie prace w kategorii klas IV - VII powstały pod kierunkiem nauczycielek plastyki pani Agnieszki Jęczkowskiej i pani Danuty Lech. Klasy młodsze I - III pracowały pod czujnym okiem swoich wychowawców. Nasi uczniowie ponownie zachwycili kunsztem i oryginalnością swoich interpretacji. Jury wyłoniło do nagród i wyróżnień ufundowanych przez Radę Rodziców następujących autorów prac:

Klasy 3:
I m -ce - Pola Wójcik 3f
II m-ce - Stanisław Łojewski 3b
III m-ce - Nadia Pankowska 3a
wyróżnienie - Pola Bonawenturczak 3a
wyróżnienie - Szymon Lech 3b

Klasy 2:
I m-ce - Anna Brzostko 2a
II m-ce - Weronika Podbilska 2a
III m-ce - Jan Kurzawa 2f
wyróżnienie : Dawid Nowakowski 2a
wyróżnienie : Martyna Biciulewicz 2d

Klasy 1:
I m-ce - Lena Mittelsztet 1e
II m-ce - Marcel Płoski 1a
III m-ce - Oliwia Dobkowska 1b
Wyróżnienia : Nastsia Morozowa 1e
Wyróżnienie : Zofia Każura 1a

Klasy 7:
I m -ce - Dorota Marciniak 7d
II m-ce - Lilianna Ćwirko 7a
III m-ce - Maja Sobowska 7a

Klasy 6:
I m-ce - Gabriela Wieczyńska 6c
II m-ce - Agata Simson 6e
III m-ce - Maciej Plonder 6d

Klasy 5:
I m-ce - Zofia Frątczak 5b
II m-ce - Anna Kurzawa 5a
III m-ce - Daniel Cibiński 5e

Klasy 4:
I m-ce - Dawid Płotka 4a
II m-ce - Lena Kopeć 4a
III m-ce - Yelyzaveta Matsepliuk oraz Viktoriia Matsepliuk 4e