Turniej Wiedzy o Szkole i Patronie dla klas III

W środę 11 października, w ramach obchodów Roku Jana Matejki w naszej szkole, odbył się Turniej Wiedzy o Szkole i Patronie dla klas III. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas trzecich - łącznie 11 uczniów. W teście można było zdobyć 17 punktów. Miło nam poinformować, że aż trzy klasy zdobyły maksymalną ilość punktów uzyskując tym samym ex aequo 1. miejsce w konkursie. Są to reprezentanci klas:

3a - Magdalena Tkaczyk i Martyna Blejch
3e - Adam Wojtkiewicz i Sebastian Żuk
3f - Paulina Misiura i Zofia Chołuj
2. miejsce zajęła klasa 3b reprezentowana przez Zofię Markowską i Tomasza Kopacza,
3. miejsce zajęła reprezentantka klasy 3d - Lena Ziółkowska.


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie, w czasie wernisażu, o czym zwycięzcy zostaną poinformowani w późniejszym terminie.
Organizatorzy konkursu: Maria Dzięgielewska, Ewelina Manińska i Anna Gunerka.