Get Adobe Flash player

Apel podsumowujący rok szkolny 2015/16

16 czerwca, podczas spotkania klas IV – VI podsumowaliśmy rok szkolny 2015/2016.
Na początku rytmem samby przywitała nas Patrycja Nykiel z klasy III b śpiewając piosenkę „Samba Mosquito”. Następnie miało miejsce przekazanie Kroniki Szkoły, którą w bieżącym roku szkolnym prowadziła klasa V c.  Od 1 września 2016 r. o Kronikę Szkoły będzie dbała aktualna klasa IV b.

Pan Mieszko Bazyliński podsumował sportowe sukcesy naszych uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem zdobycia mistrzostwa województwa w piłce ręcznej przez naszych szczypiornistów oraz X miejsca w Polsce. Kolejnym ważnym punktem było wręczenie przez panią Dyrektor Karinę Gajdę certyfikatów „Koleżanka/Kolega z klasą”.

W tym roku szkolnym certyfikat ten otrzymało 49 uczniów „Osiemnastki”. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli uczniom podziękowania za pracę  w Radzie Ośmiu.

Chwilą na, którą wszyscy czekali był moment ogłoszenia przez panią Dyrektor wyników współzawodnictwa klas i wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Przedstawiają się one następująco:

  • III miejsce klasa IVB
  • II miejsce klasa Vc
  • I miejsce zajęła i Puchar zdobyła klasa VIB

Na zakończenie mieliśmy przyjemność posłuchać występu uczennicy klasy VI c Julii Sobieraj wykonującej utwór „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty.