Dni ekologii

Nasza szkoła współpracuje z Fundacją Naszej Ziemi, działa u nas Klub Naszej Ziemi oraz współdziałamy z Fundacją Ekologiczną Arka. Uczniowie naszej szkoły piszą listy dla Ziemi – w tym roku tematem przewodnim listów są zmiany klimatyczne.

Dni ekologii w naszej szkole przebiegają pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię”

- W klasach 3 p. Mariola Wyżlic przeprowadzi konkurs ekologiczny

- Uczniowie klas IV- VIII p. Jolanty Piątkowskiej wykonywali projekty uczniowskie – plakaty, filmy, prezentacje, które można obejrzeć w załączniku.

- Pani Justyna Chorążewicz przygotowała prezentację na temat zmian klimatu i ochrony środowiska dla klas 1-3 oraz 4-8, gry i zabawy do przeprowadzenia w klasach 1-3 oraz 4-8, uczniowie pod jej kierunkiem przygotowali filmiki o oszczędzaniu wody.

- Uczniowie klas VIII na lekcjach chemii u p. Ewy Techmańskiej i fizyki u p. Ireny Kisiel przedstawiają przygotowane prezentacje multimedialne
„Za i przeciw energii jądrowej”

Każdy z nas jest mieszkańcem Ziemi, zatem każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan!

| Galeria | Dokument |

...::: Filmy :::...

| Co możemy zrobić dla naszej planety? | Rzeczy, które można zrobić dla planetyRefleksja | Tworzymy plakaty |