Wybór szkoły średniej

Pewnie już zastanawiałeś się „ Do której szkoły się wybrać?, Co chcesz robić w przyszłości?”, a może masz dylemat, która szkoła będzie spełniała Twoje oczekiwania?

Bez względu na to, na jakim etapie wyboru szkoły jesteś, warto zapoznać się z ofertą koszalińskich szkół średnich (patrz poniżej tekstu).

Udostępnimy Tobie oferty czteroletnich liceów, pięcioletnich techników, trzyletnich szkół branżowych I stopnia.

Zastanów się czy Twoje plany są sprecyzowane. Jeśli masz już w głowie konkretny zawód , dowiedz się czy technikum lub szkoła branżowa umożliwi Tobie spełnienie marzeń. Jeśli przyszła praca wymaga dłuższej drogi kształcenia - specjalistycznych studiów - wybierz liceum ogólnokształcące i tam skup się na przedmiotach, które będą umożliwiały Ci ponownie realizacje dalszej drogi edukacyjnej.

My będziemy systematycznie zapoznawać Cię z ofertami szkół na Facebooku - SP18 Koszalin, na stronie naszej szkoły oraz na platformie e- learning.

Powodzenia!

Terminy rekrutacji - ogłoszenie ministerstwa

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Informator o szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Koszalin.
Zasady rekrutacji  na rok szkolny 2020/2021

Materiały rekrutacyje:

- I LO w Koszalinie (ulotka)

- II LO w Koszalinie (regulamin, ulotka, filmik)

ZSP w KOSZALINIE (ulotka cz.1, cz.2, rekrutacja, konsultacje on-line)

ZSCKR W BONINIE (kierunkio szkole, ulotka str.1, str.2)

- Zespół Szkół Morskich w Darłowie (rekrutacja, ulotka)

- ZS nr 10 "samochodówka" (rekrutacjazasady naboru)

- Zespół Szkól nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie (filmik)

- Zespół Szkół nr 9 "elektronik" (rekrutacja)

- Zespół Szkól nr. 8 w Koszalinie (folder, oferta)

Zespół Szkól nr. 7 w Koszalinie (plakat)