Get Adobe Flash player

Pożegnania przedstawicieli RR i wybory nowych władz

Dnia 6 czerwca odbyło się zebranie przedstawicieli Rady Rodziców z Dyrekcją szkoły podsumowujące rok szkolny 2021/2022. 

Po raz ostatni zebranie poprowadziła Przewodnicząca RR p. Dagmara Podraza-Olech, która 24 czerwca br., kończy czas swego urzędowania. Kadencja Pani Przewodniczącej trwała długie lata, bo od września 2014 r. Praca Przewodniczącego RR trwa przez cały rok kalendarzowy, dlatego też wybrano nowego Przewodniczącego, który będzie kontynuował działania na rzecz dzieci i szkoły. Nowo wybranym Przewodniczącym został p. Artur Karasiński, pełniący wcześniej funkcję w Prezydium RR - doradcy ds. sportu. Jednocześnie wakat dopełniła p. Dagmara Jaśkiewicz. Tego dnia zostali także pożegnani przedstawiciele RR z klas VIII.

Wszystkim osobom zostały złożone podziękowania (piękne kartki przygotowane przez uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy) za zaangażowanie w prace Rady Rodziców, wspaniałą atmosferę wspólnych działań na rzecz uczniów i całej społeczności SP18. W szczególny sposób podziękowano p. Dagmarze Podrazie-Olech, której ogromna aktywność w działalności społeczno-edukacyjne na rzecz SP18 jest nieoceniona.

Prezydium RR