Get Adobe Flash player

Uroczyste zakończenie I etapu edukacji szkolnej

W dniu 22 czerwca 2018 roku o godzinie 10.30 i 12.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas trzecich, dla których był to pierwszy etap edukacji szkolnej. Rozpoczęcie uroczystości uświetnione zostało przez uczniów klas trzecich, przepięknie zatańczonym polonezem przy muzyce z filmu „Pan Tadeusz”, taniec został nagrodzony przez rodziców i przybyłych gości owacją na stojąco. W kulminacyjnej części spotkania dyrektor szkoły Pani Karina Gajda wręczyła wszystkim uczniom dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacji szkolnej.

W dalszej kolejności dyrektor szkoły wręczyła zasłużonym rodzicom dyplomy będące podziękowaniem za ich duże zaangażowanie w pracy na rzecz szkoły. Na zakończenie uczniowie klas trzecich przedstawili program artystyczny. Po uroczystości uczniowie z wychowawcami i rodzicami udali się do wyznaczonych sal, gdzie otrzymali świadectwa.


...::: MIGAWKI :::...