Zainwestuj w Naszą Planetę

Tegoroczny Tydzień Ekologii w Naszej Szkole połączony był z Dniem Ziemi i obchodziliśmy go pod hasłem "Zainwestuj w Naszą Planetę".

• Klasy 5 i 6 wykonywały eko - koszulki, które następnie na pokazie mody ekologicznej dumnie prezentowali uczniowie klasy 8e.
  • Klasy 7 wykonywały plakaty pod hasłem "Zainwestuj w Naszą Planetę - energia odnawialna", z których utworzona została gazetka szkolna.
  • Klasy 8 wykonywały stroje ekologiczne z recyklingu, które prezentowali uczniowie klasy 8e podczas ekologicznego pokazu mody.
  • Klasa 8e wzięła udział w warsztatach oraz zajęciach terenowych z CEO Warszawa.
  • Uczniowie klas4 i 5 mogli sprawdzić swoją wiedzę w szkolnych konkursach przedmiotowych z geografii, przyrody oraz biologii. Laureatom gratulujemy.

Tegoroczny Tydzień Ekologii i Dzień Ziemi niósł za sobą wiele pozytywnych wrażeń.

...::: PRACE :::...

Justyna Chorążewicz