Sukces sportowy ucznia z klasy 6f - Cypriana Marczaka

Sezon 2019/2020 był ostatnim w kategorii żak /10-11 lat/, w której Cyprian rywalizował. Celem wysiłków było zdobycie kwalifikacji do najważniejszych zawodów czyli MISTRZOSTW POLSKI w Grodzisku Mazowieckim- kwalifikacje zdobywa 64 najlepszych zawodników w Polsce.Marzenie ucznia się spełniło. W październiku uczestniczył
w mistrzostwach, gdzie zajął 17 miejsce w kategorii indywidualnej, 64- wśród najlepszych żaków Polsce.

Cyprian zdobył też inne znaczące sukcesy sportowe: II miejsce w województwie zachodniopomorskim w Turnieju Wojewódzkim młodzików w Stepnicy, 13 miejsce w Polsce na 128 zawodników startujących w Turnieju Ogólnopolskim żaków w Łazisku Górnym (wrzesień 2019), III miejsce indywidualnie oraz II miejsce w grze podwójnej w Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików w Poznaniu oraz zdobycie Mistrzostwa Województwa w kategorii żak- impreza ta odbywa się tylko raz na rok, są to najbardziej prestiżowe zawody na szczeblu wojewódzkim.
Polski Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego docenił wysiłek Cypriana i postanowił nagrodzić finansowo. Wszystkie sukcesy ucznia można śledzić na bieżąco na stronie https://www.facebook.com/kts.koszalinianin.koszalin.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze mistrzostwa

.