Konkurs szkolny z języka angielskiego ,,Interactive Christmas Card”

1. Organizatorem konkursu są nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie Katarzyna Kępczyńska i Joanna Śliżewska.

2.Czas trwania konkursu:
ogłoszenie konkursu- dn.14 grudnia 2020 r.
przyjmowanie prac konkursowych- do dn.22 grudnia 2020 r.
rozstrzygnięcie konkursu- do dn. 30 stycznia 2021 r.
Uczniowie zostaną poinformowani o wygranych osobiście za pomocą środków przekazu ( platforma Teams lub e-dziennik)

3. Warunki uczestnictwa:
a) osoba biorąca udział w konkursie musi być uczniem SP nr 18 w Koszalinie,konkurs dotyczy uczniów klas 4-8,
b) uczestnik konkursu przesyła samodzielnie wykonaną i prawidłowo opisaną pracę wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów konkursowych ( w załączniku) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dn.14-22.12.2020 r.
c) nagrody ufundowane zostaną przez wydawnictwo Macmillan.

4.Wyniki konkursu są ostateczne, nie podlegają odwołaniom. Wyniki ustalane są przez komisję złożoną z nauczycieli języka angielskiego. Prace będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych: klasy 4-5 i 6-8. Oceniana będzie samodzielność, kreatywność i poprawność języka.

5. Uczestnik biorący udział w konkursie godzi się na publikację swojej pracy, jeśli ta praca zwycięży, na szkolnej stronie Facebook ( zgoda w załączniku).

6. Zadanie konkursowe:
Należy samodzielnie wykonać bożonarodzeniową interaktywną kartkę z życzeniami w języku angielskim. Można również nagrać 1-2 minutowy filmik z życzeniami w języku angielskim.

Opracowanie regulaminu: K. Kępczyńska