Komunikat dyrektora SP18

W związku z wprowadzeniem nauki zdalnej w szkołach podstawowych od dnia 26 października do 8 listopada br. informuję, że nauczanie w klasach IV- VIII odbywać się będzie na platformie TEAMS zgodnie ze zmodyfikowanym planem lekcji. Aktualny plan lekcji zostanie umieszczony na stronie internetowej szkoły w sobotę, 24 października 2020 r.

Biorąc pod uwagę możliwości psychofizyczne uczniów przewidywany czas połączenia zdalnego zajęć (lekcji) może trwać ok. 30 minut.

Klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Wszystkie zajęcia pozalekcyjne i dodatkowe są zawieszone do odwołania. Nauczyciele wspomagający oraz prowadzący zajęcia specjalistyczne skontaktują się w przyszłym tygodniu z rodzicami w celu ustalenia sposobu współpracy.

Narzędziem komunikacji pomiędzy nauczycielem a rodzicem jest e-dziennik.

Szczegółowe informacje przekażę w późniejszym terminie, po ukazaniu się stosownych rozporządzeń i wytycznych.

Z poważaniem,
Karina Gajda – dyrektor szkoły