Komunikat dyrektora szkoły ws. organizacji pracy szkoły w sytuacji częściowego wznowienia działalności

W związku z powyższym informuję, że nauczanie w naszej szkole nadal odbywa się zdalnie poprzez dotychczas wypracowane przez nauczycieli formy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od 18 maja 2020 roku na terenie szkoły, za zgodą rodzica prowadzone są zajęcia rewalidacyjne.

Od 25 maja 2020 r.  uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych.

Od 25 maja 2020 r. szkoła zapewnia konsultacje w formie online lub na terenie placówki dla uczniów klas VIII. Konsultacje na terenie placówki odbywają się według ustalonego harmonogramu. W konsultacjach mogą brać udział zainteresowani uczniowie, którzy zgłoszą nauczycielowi przedmiotu taką potrzebę. Nauczyciel przekaże uczniowi termin i miejsce konsultacji.

Od 1 czerwca 2020 r. szkoła zapewnia konsultacje dla wszystkich uczniów, według wyżej omówionych zasad.

W czasie zajęć organizowanych na terenie szkoły obowiązuje Procedura bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie w sytuacji czasowego wznowienia działalności szkoły w okresie pandemii COVID-19 uwzględniająca zalecenia GIS, MZ, MEN dla szkół. Prosimy rodziców i uczniów o  zapoznanie  się z procedurą oraz dostarczenie wypełnionego i podpisanego w formie elektronicznej  (skan) lub papierowej  oświadczenia i  deklaracji, które stanowią załącznik nr 1 i nr 2 do procedury. Dostarczenie tych dokumentów jest warunkiem uczestnictwa ucznia w zajęciach stacjonarnych na terenie szkoły.

Karina Gajda – dyrektor szkoły