Konkurs na Projekt Maskotki Promującej SP 18

W konkursie wzięło udział 98 uczniów. Wśród prac konkursowych znalazły się rysunki, ale także uszyte przez uczniów maskotki. Wszystkie prace zostały umieściliśmy na wystawię, gdzie można było podziwiać kreatywność i talent naszych uczniów. Wystawa pomysłów uczniowskich cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczniów, jak i ich rodziców. Każdy w napięciu oczekiwał dnia ogłoszenia wyników.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za ogromne zainteresowanie naszym konkursem. Wasze prace i pomysły przerosły nasze oczekiwania, dlatego potrzebowaliśmy więcej czasu na podjęcie decyzji i wybór Maskotki, która będzie reprezentowała nasza szkołę.
Kryteriami według, których ocenialiśmy wasze prace były: zgodność z tematem; oryginalność pracy; walory artystyczne i estetyczne oraz oddanie charakteru i specyfiki szkoły.

Po długich i burzliwych naradach, jury konkursowe wybrało najlepszą pracę oraz postanowiło przyznać trzy wyróżnienia.

I MIEJSCE – Aleksander Robakowski z klasy VI e - chłopiec pędzel – „Jasiek”
WYRÓŻNIENIA: Klaudia Janczak z klasy III c – „Stańczyk”
Bartłomiej Karasiński – klasa III b – „Paleta”
Julia Monkiewicz – klasa VI g – „Matejko”

Ponieważ Wasze projekty były tak ciekawe, postanowiliśmy wraz głównymi sponsorami naszego konkursu - Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim przyznać nagrodę główną voucher do Empiku wysokości 200 zł oraz trzy wyróżnienia vouchery wysokości 100 zł, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz upominek od Zespołu do Spraw Promocji Szkoły

W czwartek 28.11 Pani Dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcy oraz wyróżnionym w konkursie uczniom.

Zwycięzcy oraz wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!