Turniej wiedzy o życiu Stanisława Wyspiańskiego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

Do turnieju przystąpiły cztery Szkoły Podstawowe: SP nr 6, SP nr 9, SP nr 18 i SP nr 23.Trzyosobowe drużyny dzielnie odpowiadały na niezwykle trudne pytania. Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 9. Zaraz za nimi na podium stanęli uczniowie SP nr 6.
Nasz zespół w składzie : Sara Jadwidzic, Julia Kaufman, Alina Sochoń (uczennice z klasy 7e) zajął trzecie miejsce.
Na widowni naszą drużynę dzielnie dopingowali uczniowie z klasy 7e: Karina Kępa, Maja Kretkowska, Malwina Kulig, Marcel Masa, Alex Zając.
Podczas Turnieju mieliśmy okazję zobaczyć scenki z „Wesela” przygotowane przez młodzież ze Studia Artystycznego im. Ziembińskich z reżyserką Ewą Czapik – Kowalewską.

Nagrodami w Turnieju były czeki na zakup książek do bibliotek szkolnych oraz upominki książkowe.
Zdobyliśmy czek na sumę 300 zł.

Zwycięzcom gratulujemy!

Nauczyciel bibliotekarz Ewa Markiewicz- Krasnoborska