Światowy Dzień Serca

Światowy Dzień Serca obchodzony jest corocznie w ostatnią niedzielę września z inicjatywy Światowej Federacji Serca. Dni serca w naszej szkole obchodziliśmy w dniach 25- 27 września. W ramach tych obchodów,odbyła się zbiórka zabawek, maskotek dla dzieci z Oddziału Neurologii Dziecięcej w Koszalinie. Jak zwykle mogliśmy liczyć na ciepłe serduszka naszych uczniów, którzy przynieśli bardzo dużo pięknych zabawek, pokazując tym samym,że nie jest im obojętny los i cierpienie chorych dzieci. Na korytarzach szkolnych pojawiły się cytaty, powiedzenia związane z hasłem„ Polacy mają serca”. Dla grona pedagogicznego zorganizowaliśmy słodki poczęstunek ciasteczek w kształcie serca pod hasłem :„Poczęstuj się serduszkiem”. Bardzo dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkim pięknych serc, które inspirują innych ludzi.

Elżbieta Ruchwa, Kamila Zblewska-Grochowina
zespół do spraw promocji zdrowia