BRD

27 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły się powiatowe eliminacje XLII Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Udział wzięły drużyny z koszalińskich szkół – SP nr 10, SP nr 4, SP nr 1, SP nr 23, SP nr 18 i byłego Gimnazjum nr 4 oraz z powiatu koszalińskiego, ze szkół w Dobrzycy, Tymieniu, Dąbrowie i Bobolicach. Łącznie w turnieju uczestniczyło 17 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

Zawodnicy musieli wykazać się znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sprawnością na niełatwym rowerowym torze przeszkód.

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny w obu kategoriach wiekowych.
Drużyna I:
1. Nadia Milewska klasa 5F
2. Paweł Szczur klasa 5F
3. Matylda Gaca klasa 5F
4. Dawid Mazurek klasa 5F
Drużyna II:
1. Michał Sobkowiak klasa 8C
2. Igor Mazurek klasa 8C
3. Norbert Klawitter klasa 8C
Obie drużyny, jak zresztą czyni to z sukcesami od wielu lat, przygotowała pani Krystyna Struś.

Miło nam poinformować, że nasi zawodnicy zwyciężyli w obu kategoriach wiekowych. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.