Dni matematyki

W ramach Dni Matematyki rozpoczął się I Szkolny Turniej w Rummikub.

21 marca odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Uczniowie rozwiązywali testy w pięciu kategoriach.

Dnia 19.03.2019 r. odbył się konkurs dla klas IV „Mistrz dużej tabliczki mnożenia i dzielenia”. Uczniowie mieli możliwość wykazania się świetną znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia w pamięci. Doskonale wiedzą, że świat otacza się liczbami i z pewnością będą z tego korzystać w życiu codziennym. Po zaciętej walce wyłoniono następujących zwycięzców:

I. Piotr Madej IV d
II. Igor Radziun IV a
III. Gracjan Brzeziński IV h

We wtorek odbył się Konkurs matematyczny dla klas III, a jego laureatami zostali:

I. Jan Górzyński IIIa
II. Dominik Sokołowski IIIb
III. Michał Liśniewski IIIa

Gratulujemy zwycięzcom!
Zapraszamy do zabawy matematyką w trakcie gotowania, pieczenia, „pichcenia”!!!
Nauczycielki Matematyki