X edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Przysłowiach i Powiedzeniach

Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większą popularnością. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie ze szkół: SP 5, 7, 18, 23 z Koszalina oraz SP 2 z Sianowa i SP z Bonina. Jak zwykle zawodnicy zaskakiwali doskonałą znajomością treści przysłów oraz ich znaczenia, a także refleksem, który był potrzebny podczas naciskania lampek sygnalizacyjnych.

W rezultacie zmagań I miejsce i tytuł Znawcy Przysłów i Powiedzeń zdobyła Karolina Lampowska z SP 5 w Koszalinie, II miejsce zajęła Alicja Kosowska z SP 2 w Sianowie a III miejsce Partycja Wachałowska z tejże szkoły. Nad pracami jury czuwała przewodnicząca, pani Monika Kuzio-Czapka z TKK MAX. Uczestnicy konkursu udzielali wywiadów obecnym podczas konkursu ekipom z TKK MAX oraz gazety Miasto. Fundatorami nagród w konkursie była Rada Rodziców SP 18 oraz TKK MAX.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

... MIGAWKI :::...