Wieczorek Kolęd Polsko-Niemieckich

Zaproszeni goście, nauczyciele oraz rodzice mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych kolęd i piosenek w języku niemieckim. Przed publicznością zaprezentował się chór szkolny „Amiculus”, pod batutą pani Anny Laskowskiej. Chór powstał na potrzeby wieczorku i liczył 70 uczniów z klas VII, VIII oraz III gimnazjalnych. Ponadto rodzice wzięli udział w konkursie na życzenia świąteczne ze słowem „Renifer”, co przyniosło nie lada frajdę i moc radości. Nie zabrakło również kolęd śpiewanych w języku polskim oraz kulinarnych niespodzianek. Miłym akcentem była wizyta i aktywny udział w Wieczorku byłych absolwentów naszej szkoły , a niezapomniane chwile utrwalił na zdjęciach nieoceniony fotograf Bartosz Omulecki.

Wieczorek cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był okazją do radosnego spędzenia czasu w miłej, przedświątecznej atmosferze. Powodzenie imprezy potwierdziło fakt, iż Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki jest szkołą otwartą, przyjazną, kreatywną i chętnie współpracującą z rodzicami naszych uczniów.

...:::  MIGAWKI :::...