Organizacja pracy szkoły w dniach 18, 19, 20 grudnia 2018 r. - Próbny egzamin ósmoklasisty

Klasy IV, V, VI, VII i klasy gimnazjalne we wtorek i środę rozpoczynają lekcje od godz. 10.45, czyli przychodzą na 4. lekcję wg planu, natomiast w czwartek przychodzą na 3. lekcję (godz. 9.50) i odbywają wszystkie kolejne lekcje. Baseny w klasach III i VI odbywają się planowo.

Klasy I - III z pierwszej zmiany odbywają we wtorek i środę w segmencie C 1., 2. i 3. lekcję według planu, na 4. lekcję wracają do swoich sal lekcyjnych. W czwartek w segmencie C mają tylko 1. i 2. lekcję, na 3. i dalsze lekcje wracają do swoich sal.

Klasy I - III z drugiej zmiany odbywają lekcje według planu, w swoich salach lekcyjnych.

Klasy VIII przychodzą tylko na egzamin, nie mają innych lekcji. Obowiązują stroje galowe. Każdy uczeń musi posiadać przy sobie legitymację szkolną oraz długopis lub pióro z czarnym tuszem oraz linijkę na egzamin z matematyki. Zbiórka uczniów przy wyznaczonych salach egzaminacyjnych o godz. 7.45.