Wszystkiego najlepszego Polsko!

Sala gimnastyczna w dwóch turach pomieściła naszych uczniów ubranych w stroje galowe z biało-czerwonymi kokardami, kotylionami i flagami.
W barwnej opowieści i w pięknej dekoracji nasi uczniowie porywająco oddali nastrój wydarzeń sprzed stu lat. Były łzy wzruszenia i radość z odzyskania wolności. Wspominając Józefa Piłsudskiego wspólnie ze szkolnym chórem śpiewaliśmy pieśni legionowe.

Na uwagę zasługuje fakt, że wraz z uczniami z całej Polski o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy 4 zwrotki naszego hymnu, który brzmiał, jak nigdy do tej pory, od Bałtyku aż po Tatry.

W dniu 11 listopada 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły brał udział w oficjalnych uroczystościach państwowych i wojskowych na Rynku Staromiejskim w Koszalinie.

Jesteśmy dumni z naszej Stulatki - Wszystkiego najlepszego Polsko!