Get Adobe Flash player

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego

Do rozgrywek przystąpiło 21 zespołów, łącznie ponad 200 zawodników. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny – chłopcy z klasy VII, VI, V i IV A.

Klasa szósta wywalczyła złote medale!! Na swojej drodze pokonała kolejno wszystkie drużyny, a finale nie dała szans Viretowi Zawiercie.

Klasa piąta po zaciętych bojach również spisała się wyśmienicie zajmując miejsce trzecie!

Czwartoklasiści imponowali ambicją, ale będąc o rok młodszym zespołem uplasowali się na 6 miejscu.

Nasi najstarsi zawodnicy, pokazali naprawdę dobrą grę i ambitną postawę i uplasowali się ostatecznie na pozycji piątej.

Trenerem klasy siódmej jest p. Iwona Lejewska, klasy piątej p. Joanna Kraszewska , klasy czwartej p. Katarzyna Jagiełło, a klasy szóstej p. Mieszko Bazyliński.

...::: MIGAWKI :::...