Pasowanie na ucznia

Na uroczystość zostali zaproszeni: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodziny pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością również Prezydent Miasta Koszalina Pan Piotr Jedliński, który życzył uczniom sukcesów w nauce oraz dokonał pasowania kolorowym ołówkiem klasę I c.

Po zaprezentowaniu krótkiego programu artystycznego pierwszoklasiści ślubowali „(...) być dobrym Polakiem, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę (...)”. Po ślubowaniu, Pani Dyrektor Karina Gajda, każdego malucha pasowała na ucznia szkoły i wręczyła pamiątkowe dyplomy pasowania. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali miłe upominki od Rady Rodziców oraz paczki ze słodyczami od swoich rodziców. Naszym najmłodszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom życzymy samych sukcesów!

...::: MIGAWKI :::.. w oku pana Tomasza Okuniewicza:.
...::: MIGAWKI  :::...  łącze do serwisu gk24.pl