Październikowe akcje Samorządu Uczniowskiego

Tematyką pierwszej akcji było wysyłanie listów. Chcieliśmy w ten sposób przywrócić starą tradycję związaną z ręcznym pisaniem na kartce. Uczniowie, ale także nauczyciele, chętnie wzięli udział w wydarzeniu. Mogli podszkolić technikę pisania listów oraz dobrze się przy tym bawić. Adresaci listów mieli opisać swój dzień, jak również podzielić się czymś miłym z koleżanką lub kolegą.

Przeprowadziliśmy również wydarzenie związane z Dniem Edukacji Narodowej. Zadaniem uczniów było oddanie głosu na ulubionego nauczyciela lub pracownika szkoły. Liczenia było wiele, lecz wyłoniliśmy zwycięzców. Werdykt ogłosiliśmy na uroczystym spotkaniu nauczycieli i pracowników szkoły z Panią Dyrektor. Największą ilość głosów otrzymała pani Justyna Kołecka. Drugie miejsce zajął pan Krzysztof Maciejewski. Trzecie miejsce przypadło pani Magdalenie Periżok-Kowalczyk. Przyznaliśmy również specjalne wyróżnienie naszej kochanej pani Bernardzie Drążkiewicz. Znanej wszystkim jako pani Benia.

Dotychczasowe akcje przysporzyły nam wiele radości, dobrze się bawiliśmy przy ich przygotowywaniu. Nie zwalniamy tempa i bierzmy się ostro do organizacji kolejnych fajnych przedsięwzięć.

Przygotowała: Agata Leocho – przewodnicząca SU