Projekt "BohaterON w Twojej Szkole"

Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie Im bezpłatnych, symbolicznych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju, w naszej szkole również.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Fundacja Rossa i Fundacja Sensoria. Patronat nad kampanią objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Głównym źródłem finansowania- Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach programu „Wdzięczni bohaterom”.

Każdy uczeń: ten starszy wiekiem i młody duchem również, może jeszcze włączyć się do tego projektu historycznego. Zachęcamy także Rodziców i Sympatyków szkoły do uczestnictwa.

Udział nie generuje żadnych kosztów finansowych. Kartki są dostępne u opiekunów działania na terenie szkoły: Jolanty Piątkowskiej i Magdaleny Periżok- Kowalczyk.