Uczeń naszej szkoły Daniel Pec z klasy VII b został Powiatowym Mistrzem Pięknego Czytania”

W tym roku prezentowano poezję Adama Mickiewicza z okazji 220. rocznicy urodzin Wieszcza. Do finału przystąpiło 35 uczestników z Koszalina i powiatu koszalińskiego. Wybrano mistrzów i wicemistrzów w dwóch kategoriach wiekowych (klas III-V i VI – VIII). Naszą szkołę reprezentowali: Jagoda Trębacz z klasy 8B i Daniel Pec z klasy 7b.  Daniel Pec  został Powiatowym Mistrzem Pięknego Czytania Lektorów Starszych. Gratulujemy!!!

Wszystkich uczestników  nagrodzono , a zwycięzców dodatkowo odznaką mistrza i wicemistrza, którą dumnie nosić będą przez cały rok. Do konkursu uczniów przygotowali nauczyciele bibliotekarze  p. Ewa Markiewicz–Krasnoborska i p. Bogumiła Owczarzak.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel bibliotekarz
Ewa Markiewicz- Krasnoborska