Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Odświętnie ubrani uczniowie wraz ze swoimi rodzicami przybyli na uroczystą inaugurację roku 2018/2019, która tradycyjnie miała miejsce w sali gimnastycznej. Czas wakacji upłynął zapewne dla niektórych za szybko, ale wszyscy z radością witali się z dawno niewidzianymi koleżankami, kolegami i nauczycielami.

Uroczystość rozpoczęła się od prezentacji pocztu sztandarowego, i odśpiewaniu hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Karina Gajda. W swoim przemówieniu szczególnie gorąco powitała pierwszoklasistów i nowych uczniów, którzy po raz pierwszy wstąpili w mury naszej szkoły. Przedstawiła nauczycieli - wychowawców poszczególnych klas i krótko opowiedziała o sukcesach uczniów, którzy zdobywali wyróżnienia podczas wakacji. Życząc zebranym pomyślności w nowym roku szkolnymi i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy Pani Dyrektor zakończyła przemowę.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wszystkiego najlepszego w nowy roku szkolnym.