Zwycięstwa w Mistrzostwach Koszalina

W mistrzostwach Koszalina dziewczynki z klasy 6 a, odniosły zdecydowane zwycięstwo. Podopieczne pani Agnieszki Kaczmarek wygrały bez straty seta z drużynami z SP 13, SP 10 i SP 5. Nasze zawodniczki nie dały szans rywalkom silną zagrywką i celnymi atakami.

Końcowa klasyfikacja:
1. SP 18 Koszalin
2. SP 10 Koszalin
3. SP 5 Koszalin

Nasi chłopcy również pokazali się z jak najlepszej strony. Po raz kolejny byliśmy gospodarzami Mistrzostw Koszalina w piłce ręcznej chłopców i trzeba przyznać, że okazaliśmy się niezbyt gościnni zdobywając zdecydowanie pierwsze miejsce. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn: SP 17, SP 5, SP 3 i dwa zespoły SP 18. Nasza pierwsza drużyna ( uczniowie z klasy VI ) , którą opiekuje się pani Iwona Lejewska przeszła jak burza, wygrywając wysoko wszystkie mecze. Nasz drugi zespół (uczniowie z klasy V) , którego trenerem jest pan Mieszko Bazyliński również odniósł same zwycięstwa. Jednakże, chłopcy wystąpili poza konkursem i nie byli brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji. W wewnętrznym meczu rozegranym na zakończenie turnieju, klasa piąta po rzutach karnych pokonała klasę szóstą.

Końcowa kolejność:
1. SP 18
2. SP 3
3. SP 5

Zwycięstwa otworzyły nam drogę do Turniejów Regionalnych, w których również mamy duże szanse na wygraną. Powodzenia!