Sukcesy piłkarzy ręcznych w Szczecinie

Do rozgrywek przystąpiło 28 zespołów dziewcząt i chłopców, łącznie ponad 300 zawodniczek i zawodników.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny – chłopcy z klasy VI A, V A i IV A. Piąta klasa wywalczyła srebrne medale! Chłopcy odnotowali tylko jedną porażkę w całym turnieju, ulegając późniejszym triumfatorom z Tczewa. Klasa czwarta imponowała ambicją i będąc o rok młodszym zespołem uplasowała się na 4 miejscu. Klasa szósta mimo dzielnej postawy tym razem zajęła miejsce7.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

Klasy VI

1. SP 55 Szczecin
  2. SP 12 Tczew
  3. Chrobry Głogów
  1. SP 18 Koszalin

Klasy V

1. SP 12 Tczew
  2. SP 18 Koszalin  (V klasa)
  3. SP 71 Szczecin
  4. SP 18 Koszalin  (IV klasa)

Nasi gracze zasłużyli na nagrody indywidualne :

Filip Gołda – najlepszy zawodnik turnieju klas VI,  pierwsza „siódemka” turnieju klas V

Filip Trzeciakowski najlepszy bramkarz turnieju klas V, Hubert Duchnik-pierwsza „siódemka” turnieju klas V

Trenerem klasy IV jest p. Joanna Kraszewska, kl. V p. Mieszko Bazyliński, a klasy VI p. Iwona Lejewska

Gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Marcina Subla.