Szlachetna Paczka

Najpotrzebniejsza jest żywność, której im brakuje. Brakuje także środków czystości wszelkiego rodzaju, min. Pampersy. Zbieramy także pieniądze na zakup artykułów i odzieży.

Zbiórkę prowadzi Samorząd Uczniowski w dniach 28 listopada do 7 grudnia. Odwiedził nas ostatnio sztab wolontariuszy ze Szlachetnej Paczki. Panie rozmawiały z klasą 5a oraz 2c gimnazjum. Przeprowadziły krótki wywiad. Było bardzo serdecznie i miło. Zachęcamy do śledzenia losów paczki na Facebooku "Szlachetna Paczka Koszalin". Wolontariuszki dziękowały nam za zaangażowanie i wielkie serce.

Akcja jeszcze trwa.

Sprawny, aby ten zbliżający się świąteczny czas był dla wszystkich radosny! Jako organizatorzy akcji prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy!