Święto Niepodległości Polski w świetlicy szkolnej

Mottem inscenizacji były słowa Edwarda Łojana: „Polsko ! Ty zawsze miałaś wiernych synów

W przedstawieniu gościnnie wystąpili uczniowie klasy VIIa. Serdecznie dziękujemy siódmoklasistom za udział w patriotycznej inscenizacji: Klaudii Rosińskiej, Wiktorii Nowaczyk, Hubertowi Kamińskiemu, Dominikowi Wardakowi, Gracjanowi Sosnowskiemu. Podziękowania kierujemy również do Rodziców dzieci, które wzięły udział w występie, wychowawczyń świetlicy, pracowników obsługi. Dziękujemy za współpracę, zaangażowanie, stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery.

Wśród zaproszonych gości powitaliśmy: dyrektor szkoły Panią Karinę Gajdę, wicedyrektor szkoły Panią Marię Kotynię, wicedyrektor Panią Krystynę Andrzejewską – Gutfrańską, wicedyrektora Pana Marka Niesłuchowskiego, wychowawczynie klas 1-3, Rodziców uczniów naszej szkoły, pracowników szkoły.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia a w szczególności naszym wychowankom.

Organizatorki przedstawienia: Sylwia Borowik i Kamila Zblewska - Grochowina