Pasowanie na ucznia

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście oraz rodziny pierwszoklasistów. Maluchy wzorowo odśpiewały hymn, następnie zaprezentowały krótki program artystyczny, którym starały się wkupić do naszej uczniowskiej braci. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Karina Gajda kolorowym ołówkiem pasowała każdego z nich na ucznia.

Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych otrzymali prezenty od Samorządu Uczniowskiego i kolegów z szóstych klas. Były to duże zestawy kolorowych klocków dla każdej klasy. Miłym prezentem były również „kolorowe domki – niespodzianki” przygotowane przez rodziców. Naszym najmłodszym uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom życzymy samych sukcesów!