Etwinning w Osiemnastce

Najbardziej skupieni byliśmy wokół dostrzegania różnic między kulturami, otoczeniem w którym dorastamy, w którym codziennie spędzamy najwięcej czasu. „What flowers are in my school garden?” to temat tegorocznego projektu, w którym uczniowie naszej szkoły wraz z panią Anna Korzyniewską, panią Natalią Decyk oraz panią Danutą Lech włączyli się do współpracy.

Uczniowie przedstawiali siebie, następnie przy pomocy różnych technik plastycznych wykonywali prace związane z najbliższym otoczeniem. Prezentowali przyrodę wokół nas na artystycznych pracach, czy zdjęciach. Wszystkie prace zamieszczone zostały w przestrzeni internetowej Twinspace, do której niestety tylko członkowie projektu mają dostęp. Prezentujemy Wam jednak fragment tego, co zdołaliśmy zgromadzić.:)