Festyn rodzinny

3 czerwca 2017r. na terenie naszej szkoły odbył się festyn rodzinny  „Piknik trzech pokoleń”. Przybyło wielu uczniów, rodziców, dziadków, przyjaciół szkoły na czele z Panem Prezydentem Koszalina Piotrem Jedlińskim. Mieliśmy okazję wysłuchać koncertu Dziecięcej Orkiestry Dętej Morscy Muzycy, a także piosenek w wykonaniu uczniów z naszej szkoły. Oglądaliśmy pokaz żonglerki, pokazy tańców Szkoły Tańca Szczepan oraz Studia Tańca Pasja. Dużym zainteresowaniem cieszyły się: wóz policyjny i wóz straży pożarnej,  możliwość strzelania z łuku, malowanie twarzy, stanowisko z zagadkami, z grami stolikowymi, z rękodziełem, z robotami i rakietą, punkt medyczny, stoisko z materiałami profilaktycznymi, wszystkie stanowiska sportowe, a przede wszystkim loterie. W trakcie pikniku można było skosztować przepysznych ciast, deserów ze stoiska” Raj dla podniebienia”, swojskiego jadła, kiełbaski z grilla, zdrowego drugiego śniadania, waty cukrowej, popcornu, napić się kawy, herbaty, soków, smoothie, lemoniady. Na festynie wyeksponowano wiatraki, które wpłynęły na konkursy na największy i na najpiękniejszy wiatrak oraz nagrodzono zwycięzców. Wiele zabawy było przy tanecznej „podróży pociągiem do różnych krajów” oraz aerobiku. Przy pięknym słońcu, wesołej muzyce uczestnicy pikniku dobrze się bawili i miło spędzili sobotnie południe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i współpracę przy organizacji Festynu Rodzinnego „PIKNIK TRZECH POKOLEN”

Joanna Szutowicz i Marzena Dąbrowska