III miejsce naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie „Znam moje miasto”

Organizatorami konkursu było Muzeum w Koszalinie i nasza szkoła. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów przeszłością, a także teraźniejszością Koszalina oraz rozbudzanie aktywności uczniów przy wykorzystaniu elementów edukacji regionalnej. Finał konkursu odbył się 30 maja 2017 r. w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela. Wzięły w nim udział drużyny z trzech koszalińskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Kaja Kotnowska i Wiktor Kuklewski z klasy IIId oraz Igor Szymanowski z klasy IIIe. Każda z drużyn miała za zadanie odpowiedzieć  na 9 pytań związanych z przeszłością i współczesnością Koszalina i wykonać trzy zadania praktyczne. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, a uczniowie wykazali się doskonałą wiedzą o naszym mieście. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły!