Sukcesy w naszych koronnych dyscyplinach

Podopieczne pana Konrada Radziusza wygrały bez straty seta z drużynami z SP 13, SP 10 i SP 5. Nasze zawodniczki nie dały szans rywalkom silną zagrywką i celnymi atakami. Tym samym dziewczynki zakwalifikowały się do turnieju regionalnego, w którym również mają szansę na sukces.

Końcowa klasyfikacja:

1. SP 18 Koszalin

2. SP 13 Koszalin

3. SP 10 Koszalin

Nasi chłopcy również pokazali się z jak najlepszej strony. 16 stycznia byliśmy gospodarzami Mistrzostw Koszalina w piłce ręcznej chłopców i trzeba przyznać, że okazaliśmy się niezbyt gościnni zdobywając zdecydowanie pierwsze miejsce. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: SP 7, SP 17, SP 5, SP 10 i dwa zespoły SP 18. Nasza pierwsza drużyna ( uczniowie z klasy VI ) , którą opiekuje się pan Mieszko Bazyliński przez fazę grupową przeszła jak burza, wygrywając wysoko wszystkie mecze. Nasz drugi zespół (uczniowie z klasy V) , którego trenerem jest pani Iwona Lejewska odniósł jedno zwycięstwo i poniósł jedną porażkę. Jednakże, chłopcy wystąpili poza konkursem i nie byli brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji. Ostatecznie mecz finałowy zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny i mogliśmy świętować kolejny sukces Osiemnastki.

Końcowa kolejność:

1. SP 18

2. SP 7

3. SP 10

Zwycięstwo otworzyło nam drogę do Turnieju Regionalnego, w którym również mamy duże szanse na wygraną.

Powodzenia!