Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016-2017

Zebranych serdecznie powitała Dyrektor Szkoły Pani Karina Gajda życząc wszystkim nowych wyzwań w nadchodzącym roku szkolnym oraz satysfakcji ze zdobywanej wiedzy. Pani Dyrektor przypomniała również o 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wspomniała także o bardzo ważnym dla nas wszystkich wydarzeniu – 21 października 2016r. odbędzie się uroczystość wieńcząca obchody 30 – lecia naszej szkoły.

Szczególnie ciepło wszyscy powitali w naszej szkole pierwszoklasistów. To oni odebrali swoje pierwsze dzienniczki uczniów i przybory szkolne. Mamy nadzieję, że polubią Osiemnastkę i bez trudu odnajdą się w nowym środowisku.

Wszystkim Uczniom życzymy w nowym roku szkolnym sukcesów w nauce oraz realizacji swoich marzeń, a Rodzicom i Nauczycielom dobrej współpracy.