Turniej piłki siatkowej dziecięcej

W dniu 19 maja odbył się niesamowicie emocjonujący turniej piłki siatkowej dziecięcej dla uczennic klasy 4. Miejscem rywalizacji był budynek Szkoły Podstawowej nr 18 w Koszalinie. W zawodach wzięły udział zespoły reprezentujące Darłowo, Miastko i Koszalin.

Od samego początku panowała gorąca atmosfera, a trzęsące się dłonie zawodników świadczyły o ich zdenerwowaniu i determinacji. Z każdym kolejnym spotkaniem napięcie rosło, a na twarzach graczy malowały się zarówno radość po udanych akcjach, jak i zawód po straconych punktach.

1 i 2 miejsce wywalczyły drużyny z Miastka.

3 miejsce wywalczyła nasza drużyna z SP 18.

Warto wspomnieć o naszej drużynie z Koszalina, która walczyła z wielkim poświęceniem i nieustępliwością. Ich determinacja przyniosła zasłużone efekty. Zawodniczki Maja Strumińska i Karolina Kępka nie szczędziły wysiłku, bijąc się o każdy punkt, co zdobyło uznanie zarówno u kibiców, jak i innych drużyn.

Nie sposób zapomnieć o fantastycznej roli kibiców, którzy zapełnili trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę wsparcia i entuzjazmu. Ich gorące dopingowanie i okrzyki motywacyjne dodawały sił i energii zawodnikom, inspirując ich do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów.

Pragniemy również wyrazić ogromną wdzięczność firmom ARKTIC oraz ELFA, które były hojnymi sponsorami nagród dla uczestników. Ich wsparcie umożliwiło zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia i nagrodzenie drużyn za ich wyjątkowe osiągnięcia.

Całe wydarzenie dostarczyło niezapomnianych emocji zarówno uczestnikom, jak i wszystkim obecnym. Gratulujemy wszystkim drużynom za ich zaangażowanie, pasję i determinację w grze. To był prawdziwy festiwal sportu, który na długo pozostanie w naszej pamięci!