BRĄZOWE MEDALISTKI WOJEWÓDZTWA

7 maja odbył się w naszej szkole Finał Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w piłkę siatkową dziewcząt. Udział wzięły drużyny z różnych szkół z naszego województwa, które walczyły o tytuł mistrza.

Nasza szkoła, SP 18, miała zaszczyt organizować to ważne wydarzenie. Obiekt sportowy został przygotowany specjalnie na tę okazję, a hala sportowa była wypełniona  nergią i entuzjazmem kibiców.

Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry i walki. Nasza szkolna drużyna pokazała ogromne zaangażowanie i determinację, zdobywając kilka ważnych punktów. Choć nie udało nam się wywalczyć mistrzostwa, jesteśmy dumni z naszych zawodniczek za ich ciężką pracę i wspaniałą postawę na boisku.

Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, 1 miejsca Pogodno Szczecin 48. 2 miejsce 3 miejsce przypadło drużynie SP18 Koszalin.

Podczas finału nie zabrakło też emocji i sportowej rywalizacji. Publiczność dopingowała z trybun i tworzyła fantastyczną atmosferę. Mamy nadzieję, że uczestnicy turnieju zyskali nie tylko nowe doświadczenia sportowe, ale również przyjaźnie i wzajemny szacunek.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia oraz gratulujemy zwycięskiej drużynie. To było niezapomniane spotkanie dla naszej szkoły i społeczności szkolnej.