PASOWANIE NA UCZNIA

Na początku pani Dyrektor gorąco powitała uczniów wraz z rodzicami i przedstawiła zebranym panie wychowawczynie. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoja wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie zaśpiewali piosenkę „Witaj, nasza dobra szkoło”, a następnie odpowiadali na szereg pytań, zadanych przez prowadzących. Na zakończenie uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali pasowani na ucznia przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej numer 18 im. Jana Matejki. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i wykonali pamiątkowe zdjęcia z wychowawcą.

Uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów, dobrych ocen, nieustającego uśmiechu, a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili spędzonej w naszej szkole.

..::: MIGAWKI :::...