Złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju ,,Piłka ręczna na Orlikach”.

Drużyna chłopców wzięła udział w II edycji turnieju ,,Piłka ręczna na Orliku” organizowanego przez Fundacje Orły Sportu, który odbywał się w Kielcach.
W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Polski.  W zeszłym roku nasi uczniowie zajęli  I miejsce i tym samym zostali mistrzami Polski. W tym roku w pięknym stylu obronili i jednocześnie potwierdzili, że są niepokonani. Zespół Szkoły Podstawowej nr 18 reprezentował województwo Zachodniopomorskie.

W tym roku jest to kolejny sukces młodych szczypiornistów,  na co dzień są uczniami klasy sportowej o profilu piłki ręcznej. W tym roku szkolnym chłopcy  po raz trzeci wygrywają kolejny turniej. Pierwszy sukces odnieśli  na Ogólnopolskim Festiwalu piłki ręcznej dzieci w Giżycku, gdzie  najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Bednarek, najlepszym bramkarzem turnieju Franciszek Wołodkowicz, a królem strzelców został Antoni Szałek.

W Ogólnopolskim turnieju w Rewalu  chłopcy również  zajęli I miejsce oraz zdobyli tytuły „Najlepszy zawodnik turnieju i król strzelców”.

Drużyna SP 18 KSPR KOSPEL GWARDIA KOSZALIN w składzie:

Mateusz  Bednarek, Szymon Celep, Marcel Dudka, Marcel Kowalczyk,  Kacper Sadowski,  Antoni Szałek, Szymon Tomaszewski,  Franciszek Wołodkowicz, Michał Worsowicz, Dawid Zajdowski, trener: Iwona Lejewska

Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!