Get Adobe Flash player

EKOszalin

Zaprojektowane działania zostały nazwane „EKOszalin”. To gra miejska polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu dla mieszkańców Koszalina zabawy terenowej. Nietypowe zadania i zagadki wymuszą  poznanie ciekawostek o mieście - słynnych Polakach: literatach, historykach, sportowcach. Priorytetem przedsięwzięcia jest zmotywowanie koszalinian do aktywności intelektualnej i fizycznej,  spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym.

Na starcie uczestnicy otrzymają niezbędne narzędzia i akcesoria: instrukcję gry, mapę, przybory piśmiennicze, podkładkę, identyfikatory - wszystko spakowane w praktyczny worek.  Na poszczególnych stacjach na graczy czekać będą wolontariusze i organizatorzy.

Po ukończeniu gry każda drużyna otrzyma medal- nie będzie wygranych i przegranych.

Dla uczestników zagwarantowane będą niespodziewane zwroty akcji, pozytywne emocje oraz satysfakcja z wykonanych poleceń.

Walorem naszego projektu jest współdziałanie nauczycieli, uczniów/ wolontariuszy, członków ich rodzin, instytucji lokalnych.

Gra terenowa to pomysł na odkrycie swojego miejsca zamieszkania w sposób dynamiczny, atrakcyjny, przyjazny wszystkim mieszkańcom.