|
|
|
3GC |
|
|
|
N |
P |
S |
N |
P |
S |
Poniedziałek |
1 |
08:00 - 08:45 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
CKU |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
CKU1 |
2 |
08:55 - 09:40 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
CKU |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
CKU1 |
3 |
09:50 - 10:35 |
Ewa Techmańska |
Chemia |
9C |
|
|
|
4 |
10:45 - 11:30 |
Emilia Majchrzak-Pondo |
Język polski |
16C |
|
|
|
5 |
11:40 - 12:25 |
Małgorzata Trojan |
Historia |
4PC |
|
|
|
6 |
12:45 - 13:30 |
Marta Dembińska |
Biologia |
10C |
|
|
|
7 |
13:40 - 14:25 |
Katarzyna Bucka |
Język niemiecki |
17C |
Anna Prabucka |
Język angielski |
3 |
8 |
14:35 - 15:20 |
Katarzyna Bucka |
Język niemiecki |
17C |
|
|
|
9 |
15:30 - 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wtorek |
1 |
08:00 - 08:45 |
Emilia Majchrzak-Pondo |
Język polski |
20C |
|
|
|
2 |
08:55 - 09:40 |
Beata Kossakowska - Stopa |
Język angielski |
3C |
Katarzyna Bucka |
Język niemiecki |
17C |
3 |
09:50 - 10:35 |
Agnieszka Wysocka |
Matematyka |
2C |
|
|
|
4 |
10:45 - 11:30 |
Małgorzata Trojan |
Wiedza o społeczeństwie |
4PC |
|
|
|
5 |
11:40 - 12:25 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
s gim 5 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
s gim 4 |
6 |
12:45 - 13:30 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
73 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
75 |
7 |
13:40 - 14:25 |
Zbigniew Piątkowski |
Zajęcia techniczne |
18C |
|
|
|
8 |
14:35 - 15:20 |
Zbigniew Piątkowski |
Zajęcia techniczne |
18C |
|
|
|
9 |
15:30 - 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Środa |
1 |
08:00 - 08:45 |
Emilia Majchrzak-Pondo |
Język polski |
15C |
|
|
|
2 |
08:55 - 09:40 |
Anna Grabowicz - Cuckarew |
Geografia |
6PC |
|
|
|
3 |
09:50 - 10:35 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
s2 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
s3 |
4 |
10:45 - 11:30 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
s3 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
75 |
5 |
11:40 - 12:25 |
Katarzyna Bucka |
Godzina z wychowawcą |
4PC |
|
|
|
6 |
12:45 - 13:30 |
Irena Kisiel |
Fizyka |
20C |
|
|
|
7 |
13:40 - 14:25 |
Agnieszka Wysocka |
Matematyka |
2C |
|
|
|
8 |
14:35 - 15:20 |
Beata Kossakowska - Stopa |
Język angielski |
3C |
Anna Prabucka |
Język angielski |
10C |
9 |
15:30 - 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Czwartek |
1 |
08:00 - 08:45 |
Zajęcia artystyczne |
|
|
|
2 |
08:55 - 09:40 |
|
|
|
3 |
09:50 - 10:35 |
Emilia Majchrzak-Pondo |
Język polski |
10C |
|
|
|
4 |
10:45 - 11:30 |
Agnieszka Wysocka |
Matematyka |
20C |
|
|
|
5 |
11:40 - 12:25 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
CKU |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
CKU1 |
6 |
12:45 - 13:30 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
CKU |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
CKU1 |
7 |
13:40 - 14:25 |
Wojciech Pawlak |
Religia |
5PC |
|
|
|
8 |
14:35 - 15:20 |
Krzysztof Rywak |
Edukacja dla bezpieczeństwa |
1C |
|
|
|
9 |
15:30 - 16:15 |
Beata Kossakowska - Stopa |
Język angielski |
3C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piątek |
1 |
08:00 - 08:45 |
Małgorzata Trojan |
Wychowanie do życia w rodzinie |
4PC |
|
|
|
2 |
08:55 - 09:40 |
Małgorzata Trojan |
Historia |
4PC |
|
|
|
3 |
09:50 - 10:35 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
s gim 5 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
s gim 6 |
4 |
10:45 - 11:30 |
Maciej Ostaszewski |
Wychowanie fizyczne |
s gim 5 |
Krzysztof Rywak |
Wychowanie fizyczne |
s gim 6 |
5 |
11:40 - 12:25 |
Emilia Majchrzak-Pondo |
Język polski |
15C |
|
|
|
6 |
12:45 - 13:30 |
Wojciech Pawlak |
Religia |
16C |
|
|
|
7 |
13:40 - 14:25 |
Agnieszka Wysocka |
Matematyka |
2C |
|
|
|
8 |
14:35 - 15:20 |
Katarzyna Bucka |
Język niemiecki |
17C |
Anna Prabucka |
Język angielski |
15C |
9 |
15:30 - 16:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|