Get Adobe Flash player

Sukces naszych uczniów w miejskim konkursie literacko-plastycznym

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Koszaliński Komitet Obchodów Ważnych Rocznic Narodowych we współpracy z Kuratorium Oświaty w Szczecinie zorganizował konkurs literacko-plastyczny. Wśród laureatów konkursu są uczniowie naszej szkoły:

Czytaj więcej...

O charytatywnych działaniach członków Szkolnego Koła Wolontariuszy

Szkolni wolontariuszy nie próżnują, niezwykle efektywnie pracują. Promują dobroduszność i charytatywność. Realizują akcje szkole, jak i te przygotowane przez Koszalińskie Centrum Wolontariatu.

Czytaj więcej...

Konkurs Grafiki Komputerowej

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs grafiki komputerowej dla uczniów klas II-III zorganizowany przez panie Małgorzatę Sandułow i Elżbietę Ruchwę

Czytaj więcej...

Międzyszkolny turniej wiedzy o życiu literackim po odzyskaniu niepodległości

8 listopada 2018 r. w ramach obchodów 100-lecia niepodległości w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się Turniej Wiedzy o życiu literackim Dwudziestolecia Międzywojennego. Do turnieju przystąpiło pięć szkół podstawowych: SP nr 3, SP nr 4, SP nr 9, SP nr 10,

Czytaj więcej...

Złote medale siatkarek z 6a!

Dnia 02.11.2018 w Poznaniu odbył się II Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości w Poznaniu. W turnieju wzięło udział 15 drużyn, między innymi: UKS Śmigieł, Energetyk Poznań, Środa Wielkopolska, UKS Siatkarz Jarocin, Hetman Sobieski.

Czytaj więcej...