Get Adobe Flash player

Dwie akcje w szczytnym celu...

W naszej szkole odbyło się szczególne święto zainspirowane Europejskim Dniem Języków oraz akcją zbierania środków na zakup karetki dla wcześniaków i noworodków.  29 października 2018 r. uczniowie klas trzecich gimnazjalnych i ósmych szkoły podstawowej przygotowali stoiska tematyczne pełne łakoci, kostiumy, gadżety, informacje i niespodzianki dla gości z pozostałych klas po to, aby zgromadzić choć trochę środków na szczytny cel.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w naszej szkole w fotografii


...::: MIGAWKI :::...


 

Sukces naszych uczniów w miejskim konkursie literacko-plastycznym

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Koszaliński Komitet Obchodów Ważnych Rocznic Narodowych we współpracy z Kuratorium Oświaty w Szczecinie zorganizował konkurs literacko-plastyczny. Wśród laureatów konkursu są uczniowie naszej szkoły:

Czytaj więcej...

O charytatywnych działaniach członków Szkolnego Koła Wolontariuszy

Szkolni wolontariuszy nie próżnują, niezwykle efektywnie pracują. Promują dobroduszność i charytatywność. Realizują akcje szkole, jak i te przygotowane przez Koszalińskie Centrum Wolontariatu.

Czytaj więcej...

Konkurs Grafiki Komputerowej

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polską niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs grafiki komputerowej dla uczniów klas II-III zorganizowany przez panie Małgorzatę Sandułow i Elżbietę Ruchwę

Czytaj więcej...